מאמרים

ביטוח נסיעות לחו”ל עם ילדים

קטגוריה: מאמרים, תאריך הוספה: 01.02.2019,

מדינת ישראל מבטחת את כל אזרחיה במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי , אבל הכיסוי של קופות החולים תקף רק בהיותכם בארץ ומרגע שעוזבים את גבולות המדינה , החוק אינו תופס . לכן, אם חלילה קורה במהלך שהותכם בחו”ל מצב המצריך טיפול רפואי או מצוקה אחרת, אתם עלולים לשאת בהוצאות גבוהות במיוחד.
מאות אלפי משפחות וילדים נוסעים מדי שנה לחו”ל ודואגים לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל למבוגרים ולילדים בטרם נסיעתם. חלקם יודעים את הזכויות אשר מעניקות להם חברות ביטוח שונות אשר מציעות ביטוח נסיעות לחו”ל לילדים, אך רבים מהם נאלצים לשלם מחירים מופקעים עבור טיפול רפואי במקרה של מחלה או תאונה למרכזי הטיפול הרפואי .
נסיעה עם ילדיכם לחו”ל מצריכה תכנון מוקדם והרבה סבלנות.

מעבר להיבטים הלוגיסטיים והכלכליים הכרוכים בדבר, כדאי ורצוי לקחת בחשבון את הקלות בה ילדים נוטים להצטנן, לחטוף קלקולי קיבה, למעוד ומה לא, כאשר יוצאים לטיול בחו”ל.

בדיוק מסיבה זו, מציעות חברות הביטוח מסלולים המיועדים לביטוח לחו”ל ילדים מתחת לגיל 18, אשר נבנו במיוחד לצרכיהם הספציפיים של זאטוטים. מיותר לציין שלא כדאי לסמוך על המזל.
חברות הביטוח מציעות ביטוח נסיעות לחו”ל לילדים מתחת לגיל 18 הכולל הרחבות מעבר לביטוח הנסיעות הבסיסי. אנו מביאים לכם כאן כמה ממאפייני הביטוח:

• אפשרויות לחבילת ביטוח משפחתית כוללת או הנחה ברכישת פוליסות רבות
• כיסוי להוצאות הכרוכות בהטסת הילד לארץ במקרה הצורך
• ליווי הילד לארץ על ידי בגיר במקרה של אי יכולת ההורה המלווה לעשות כן
• פרטי הביטוח הרפואי הכולל לילדים בנסיעה לחו”ל

כרטיס PassportCard , הוא מוצר הביטוח הנוח והיעיל ביותר לנסיעה לחו”ל עם הילדים.
הכרטיס מאפשר לכם את הנוחות וההימנעות מפרוצדורות מיגעות הכרוכות בביטוח רגיל, בד בבד עם ההטבות, השירות, והטיפול הזמין 24/7 לכל פניה.
חדר הרופאים בפאספורטכארד זמין עבורכם 24/7 להתייעצות בכל מצב רפואי.
ביטוח נסיעות לילדים של חברת פספורטכארד המוצעת על ידנו מכסה את כל ההוצאות הרפואיות והנזקים שעלולים להתרחש לנוסע במהלך הנסיעה.

התחל עכשיו!

מאמרים נוספים

Laudamotion משיקה קו טיסות מוינה לנתב”ג
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

חברת הלואו קוסט האוסטרית, חברת בת לראיינאייר, תחל לפעול מאוקטובר 2019 בקו וינה – ת”א. Laudamotion – חברת הלואו קוסט האוסטרית, חברת בת לראיינאייר, תשנה את שמה ל – Lauda ותחל להפעיל טיסות בקו וינה – נתב”ג החל מאוקטובר 2019. כרטיסי הטיסה נמכרו במחיר של 40 יורו לכיוון. בחברת התעופה ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך